Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

UWAGA: DZIŚ W KLUBIE OBOWIĄZUJE OSTRA SELEKCJA GOŚCI!!! MAX. 200 OSÓB!!! PROMOCJA NA WEJŚCIE PARY 50pln, SINGLE 100 PLN!!!!

 

Kochani,

ponieważ 21. marca oficjalnie zawitała do nas wiosna i wszyscy powoli wyjmujemy wiosenne i letnie ubrania z szaf. Zapraszamy Was na największą imprezę w tym roku w EUPHORII. Dziś spodziewamy się tłumów gorących, namiętnych i otwartych ludzi, którzy wspólnie będą bawić się w rytmach fantastycznej muzyki w sposób, którego nie powstydziliby się uczestnicy największych rzymskich orgii. Dziś zapraszamy Was na...

 

 

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
SPRINGBREAK ORGY - SEXPARTY

 

 

 

Wielka promocja na wejście przyciągnie wielu gości, ale pamiętajcie - dziś na wejściu obowiązywać będzie selekcja, więc pamiętajcie, żeby seksownie się ubrać - jak na spring break przystało, uśmiechać i mieć w oczach to coś, co sprawi, że już od pierwszych kroków w klubie, selekcjoner będzie wiedział, że to właśnie Wy umiecie się bawić ostro, dynamicznie, ale kulturalnie i na poziomie. 

 

 

 

 

200 osób w klubie Euphoria
to nie rekord, ale będzie nas dziś naprawdę dużo. Przygotujcie się na dzikie zabawy, namiętne pocałunki, rytmiczne odgłosy seksualnych uniesień oraz głośne okrzyki rozkoszy, które wypełnią klub po same brzegi!!

 

Znalezione obrazy dla zapytania gif spring break

 

 

 

Takiej imprezy na pewno jeszcze nie przeżyliście!!!

 

 

 

Pełen dancefloor, świetny DJ, obstawiony bar i pokoje zabaw na górze będą zapełnione Waszymi ciałami, splątanymi w ekstatycznych spazmach rozkoszy. Wasze umysły zapomną o świecie poza klubem, a w waszych głowach na zawsze już pozostanie wspomnienie tej niewiarygodnej, cudownej nocy!!!

 

 

Zapraszamy zatem wszystkich miłośników swingowania, zarówno tych z dużym doświadczeniem i gotowych na mocne zabawy, jak i tych z Was, którzy swoje pierwsze kroki w świecie swingu dopiero planują stawiać. Na dzisiejszej imprezie będzie okazja zintegrować się, poznać, wypić, potańczyć i pobawić się w swingerskim stylu :) Osoby, które pierwszy raz odwiedzą EUPHORIĘ będą mogły zwiedzić klub i porozmawiać z bardziej doświadczonymi bywalcami, a Ci, którzy niejedno już u nas widzieli, będą mogli... robić to, co robią zawsze w Ephorii - doskonale się bawić!!!

 

 

A do Waszej dyspozycji oddajemy wszystko, czego potrzeba, żeby miło spędzić czas:

 

 

Startujemy o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

CENNIK:

Para: 150pln 50*pln       Singiel: 200pln 100*pln        Singielka: 0pln

UWAGA: DZIŚ W KLUBIE OBOWIĄZUJE OSTRA SELEKCJA GOŚCI!!! CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE DOKONAŁY WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI MIEJSCA!!

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.