Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

PROMOCJA: każdy kto na wejściu pokaże kartę klubu StrefaFormy, wchodzi do klubu za darmo. Posiadacze kart innych siłowni zapłacą jedynie 50% ceny (pary - 75pln, single 100pln)!!!
ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI NALEŻY DOKONAĆ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI MIEJSCA!!!!


Kochani,

 

jak zwykle w ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy Was na najbardziej obleganą, najbardziej żywiołową, najbardziej wyuzdaną imprezę w Euphorii. Z akażdym razem ponad 150 osób, otwarte, wiedzące, czego chcą i potrzebują kobiety i dziesiątki mężczyzn gotowych w każdej chwili spełnić ich fantazje o dzikim, gwałtownym seksie z kilkoma, a może nawet kilkunastoma mężczyznami na raz. Dziś jednak, poza frekwecją i wspaniałymi gośćmi, chcemy zaproponować Wam coś nowego. Zapraszamy na...

 

  

Drogie Panie, jeśli marzyłyście o rozkoszy jaką może Wam dać kilku mężczyzn na raz, to zastanówcie się ile jej otrzymacie od kilku zawodników kulturystyki, crossfitu, fitnessu... Ci mężczyźni, to chodzący testosteron!!! Dziś jest noc, podczes której naprawdę będziecie mogły bawić się do utraty tchu. Otoczone facetami o posturze starogrckich bogów poczujecie się jak boginki wymagającej, cudownej sztuki miłości cielesnej!!!

 

 

Dziś 5 serii po 12 powtórzeń nie wystarczy!!!

 

 

 

Dziś każdy, kto wylegitymuje się na wejściu kartą członkowską klubu fitness StrefaFromy, wejdzie do Euphorii za darmo, a karta każdej innej siłowni da Wam 50% zniżki na wejście!!! Nic tylko trenować, budować muskulaturę i dbać o kondycję, bo dziś w EUPHORII właśnie te elementy będą najbardziej przydatne podczas seksualnych ćwiczeń, zmysłowego wysiłku i rytmicznych powtórzeń, których spodziewają się po wysportowanych mężczyznach, żądne wrażeń Panie.

 

 

Dziś też czas w klubie umili Wam fantastyczny DJ, który porwie Was do tańca na największym, swingerskim parkiecie w Warszawie!!! Tej nocy nie zapomnicie przez długie lata!!!

 

 

Pot, wysiłek i okrzyki rozkoszy wypełnią dziś EUPHORIĘ!!! Niech zagra Wasze wytrenowanie, niech mięśnie pracują, a temperatura w klubie niech przekroczy wszelką miarę, bo dziś jest noc prawdziwych mistrzów. 

 

Aby zapewnić Wam pełną swobodę poruszania się po klubie , dziś na poziomach -1 i 0, będzie można poruszać się nie tylko w strojach erotycznych, ale również sportowych i codziennych (DRESSCODE).  Na poziomie +1 przez całą noc obowiązuje strój erotyczny!!

 

Pamiętajcie jednak, że seks to nie wszystko, co EUPHORIA ma Wan do zaoferowania!!! U nas możecie bawić się świetnie na parkiecie, skorzystajć z baru, jacuzzi czy sauny. Jeśli chcecie zmysłowego masażu... Profesjonalny stół do masażu już na Was czeka. Ale oczywiście w EUPHORII przygotowaliśmy do Waszej dyspozycji, przede wszystkim, to czego tak naprawdę najbardziej potrzebujecie - miejsc do namiętnych, pełnych pasji i rozkoszy zabaw: łóżko wodne, pokoje z ogromnymi łożami i ścianami wyłożonymi lustrami, pomieszczenia do BDSM i zabaw w mniejszym gronie. To wszystko czeka już przygotowane na Was i Waszych nowych znajomych!!

 

Startujemy o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

CENNIK:

Para: 0*pln 150pln       Singiel: 0*pln 200pln        Singielka: 0pln

*PROMOCJA DOTYCZY OSÓB, POSIADAJĄCYCH KARTĘ KLUBU FITNESS STREFAFORMY. POSIADACZE KART INNYCH SIŁOWNI OBOWIĄZUJĄ CENY 75PLN PARA i 100PLN SINGIEL. ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI NALEŻY DOKONAĆ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI MIEJSCA!!!!

 

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.