Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

Drodzy,

 

odpowiadając na Wasze liczne prośby, dziś zapraszamy Was do świata romantycznej, zmysłowej miłości, która rozpali Wasze ciała, rozbudzi wyobraźnię i poruszy w Was nutę szaleństwa... Kieliszek szampana doda odwagi, płatki róż, świece i romantyczna muzyka stworzą atmosferę, której ciężko będzie się oprzeć... Stąd już tylko krok do nawiązania kontaktu wzrokowego, rozmowy z innymi parami, wzajemnie wysyłanych uśmiechów, lekkich, niby przypadkowych muśnięć, aż wreszcie ktoś odważy się powiedzieć: "A może pójdziemy na górę?"


Euphoria Club zaprasza na wyjątkowe i romantyczne swingers party:

 

 

Jacuzzi, Szampan i Róże
Elegant Swingers Party!

 


 

 

UWAGA: DZIŚ DO 24:00 NA POZIOMACH -1 i 0 OBOWIĄZUJE DRESSCODE ELEGANT. OSOBY W INNYCH STROJACH NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE DO KLUBU!!!

 

 


Tego wieczoru Euphoria zamieni się w miejsce przepełnione elegancją i romantyzmem, a dodatkowo, pokoje na górze Wy - właśnie Wy - wypełnicie delikatną namiętnością, spędzając fantastyczne chwile z nowopoznanymi gośćmi, którzy przyszli tu dokładnie w takim celu, jak Wy - żeby poznać kogoś, kto jest otwarty, kulturalny i na dzisiejszy wieczór "zamyka oczy" i odkłada konwenanse na bok!!

 

 

To fantastyczna okazja dla osób, które jeszcze nigdy nie odwiedziły naszego klubu, a są zainteresowany tym, jak naprawdę wygląda swingers party - dziś zobaczycie imprezę dla par w jej najlepszym, najbardziej delikatnym wydaniu.


Przyjdźcie, poznajcie wspaniałych ludzi i bawcie się bez skrępowania!

 

TYLKO DZIŚ SZAMPAN MÖET 0.75L W PROMOCYJNEJ CENIE 190 ZŁ / 380 zł ! 

 

Zapraszamy zatem wszystkich miłośników swingowania, zarówno tych z dużym doświadczeniem i gotowych na mocne zabawy, jak i tych z Was, którzy swoje pierwsze kroki w świecie swingu dopiero planują stawiać. Na dzisiejszej imprezie będzie okazja zintegrować się, poznać, wypić, potańczyć i pobawić się w swingowym stylu :) Pary, które pierwszy raz odwiedzą EUPHORIĘ będą mogli zwiedzić klub i porozmawiać z bardziej doświadczonymi bywalcami, a Ci, którzy niejedno już u nas widzieli będą mogli... robić to, co robią zawsze w Ephorii - doskonale się bawić!!!

 

 

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy oczywiście wszystkie atrakcje klubu :) Na trzech poziomach, EUPHORIA zaprasza Was do tańca, relaksu i namiętnych zabaw. Duży podświetlony parkiet z najlepszą muzyką taneczną, bar, przy którym fachowa, przeszkolona obsługa przyrządzi Wam wyszukane drinki, strefa spa, w której możecie odpocząć w wielkim jacuzzi lub wygrzać się w saunie i oczywiście strefy zabaw, a w nich łóżko wodne, pokój z wieloosobowym kopulodromem, pokój z gloryhole, a dla miłośników mocniejszych wrażeń, świetnie wyposażony pokój BDSM. 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

 


Para: 150pln       Singiel: brak       Singielka: brak

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.