Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

UWAGA: dziś cena wejścia wynosi jedynie 50% ceny regularnej. Para - 75PLN, singiel - 100PLN, singielka 0PLN!!! Wymagana wcześniejsza rezerwacja!!


Kochani,

 

dziś, żeby dobrze nam się zaczął Nowy Rok, już na samym początku zapraszamy na super promocyjną imprezę, podczas której będziemy bawić się w licznym gronie naszych stałych gości oraz w towarzystwie tych z Was, którzy zdecydują się w nowym, 2019. roku po raz pierwszy odwiedzić najlepszy klub swingerski w Polsce!! :) Zapraszamy dziś wszystkich z Was, którzy już ochłonęli po sylwestrowych szaleństwach, aby znów zaszaleli w rytm namiętności i rozkoszy podczas...

 

 

INTEGRACYJNEGO
SEX PARTY W EUPHORII

 

 

Dziś cenę wejścia obniżyliśmy o 50%*, więc spodziewamy się dużej liczby spragnionych erotycznych uniesień gości, którzy wypełnią klub swoimi nagimi ciałami, uśmiechami, a także, bo to przecież najważniejsze - okrzykami rozkoszy, które co weekend rozbrzmiewają w naszym klubie.

 

Startujemy jak zwykle o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

Już na Was czekają dopieszczone w każdym calu ekskluzywne wnętrza, bar z fenomenalną obsługą, która spełni najbardziej wyszukane życzenia naszych gości. A gdy już poznacie nasze barmanki i barmanów - skorzystajcie z parkietu, jacuzzi i sauny. Jeśli chcecie zmysłowego masażu... Profesjonalny stół już na Was czeka. Poza tym W EUPHORII macie do dyspozycji, to czego tak naprawdę najbardziej potrzebujecie - miejsc do namiętnych, pełnych pasji i rozkoszy zabaw: łóżko wodne, pokoje z ogromnymi łożami i ścianami wyłożonymi lustrami, pomieszczenia do BDSM i zabaw w mniejszym gronie. To wszystko czeka już przygotowane na Was i Waszych nowych znajomych!! 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

CENNIK:

Para: 150 75*pln       Singiel: 100*pln        Singielka: 0pln

*PROMOCJA CENOWA NA WEJŚCIE OBOWIĄZUJE PRZEZ PIERWSZĄ GODZINĘ OTWARCIA KLUBU. WYMAGANE JEST WCZEŚNIEJSZE ZŁOŻENIE REZERWACJI!!!

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.