Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIELKI LETNI GANGBANG
IMIENINY KRZYŚKA REZYDENTA!

 

Wasze ulubione GangBangi TO NAJLEPSZE IMPREZY W POLSCE! TAKICH GANGBANGÓW NIE MA NIGDZIE! ZAWSZE PONAD 100 OSÓB!

 

Ale dziś, w imieniny jednego z naszych najwierniejszych gości, miłośnika klubu EUPHORIA, który stał się już stałym elementem większości naszych imprez, a którego, jeśli byliście u nas przynajmniej dwa razy, prawie na pewno znacie, w imieniny człowieka, który otrzymał do klubu honorowy tytuł REZYDENTA, dziś w dniu imienin KRZYŚKA, zapraszamy Was i prosimy: zróbmy

 

 

NAJWIĘKSZY MEGA GANGBANG,
JAKI EUPHORIA WIDZIAŁA!!!!!!

 

 

Zróbmy KRZYSZTOFOWI REZYDENTOWI prezent - niespodziankę i przyjdźmy wszyscy. Niech wie, że jego święto, to także święto wszystkich ludzi lubiących zabawy w większym gronie!!!

 

 

 

Impreza odbędzie się również w  OSADA TROPICAL VILLAGE, więc duży basen, ogród, bar, strefa imprezowa (pod namiotami), strefy intymne z leżakami i wiele innych będą do Waszej dyspozycji! Natomiast Euphoria oferuje Wam podświetlony dancefloor, pokój BDSM, kopulodrom, jacuzzi, saunę i wiele innych zakątków klubu, w których będziecie mogli oddawać się uciechom swingerskiego życia :)

Startujemy o 20:00 i bawimy się do 04:00 następnego dnia!

OCZYWIŚCIE NIE ZABRAKNIE I SZAMPANA!

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

 

 

 

W każdą sobotę bawimy się także w OSADZIE!! Najważniejszą nowością tego roku jest powrót plaży – część terenu wysypaliśmy drobnym, morskim piaskiem. Całość osłoni ogromny namiot - NOWY, dzięki któremu letni deszczyk nie będzie nas straszył, a osada może funkcjonować bez problemu całą imprezę i to aż do końca listopada. Znajdziecie tam też naszą osławioną już DJ-kę i strefę do tańczenia, basen ze strefą leżakową, strefę do Piana Party, zewnętrzny bar, nową strefę z lożami na ponad 50 osób, łóżka dla miłośników zabaw pod prawie gołym niebem, nową plażową kartę drinków z wieloma promocjami, a na wybranych imprezach pyszne jedzenie z grilla. Co tydzień zaplanowaliśmy nowe atrakcje i zabawy, pokazy artystyczne i artystyczno-erotyczne. Będzie wesoło, wakacyjnie i radośnie.

Leżak, słońce, piasek, dobry drink i impreza w pianie!! Rajska plaża w zasięgu ręki!!

 

CENNIK:

Para: 150pln        Singiel: 200pln       Singielka: 0pln

 

 

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.