Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

Kochani! STRACHY NA LACHY! :)

Wszędzie już echa Halloween powoli rozchodzą się po kościach, a w Euphorii dopiero teraz nadchodzi apogeum halloweenowych imprez!

Po imprezach w pozostałych klubach Grupy SecretFace: czterodniowym maratonie w Lavie i świetnej imprezie w Prive, czas na kulminację Halloweenowego szaleństwa! Dom Grozy w Euphorii w nadchodzący weekend otwiera swoje Bramy Piekieł dla Was! Atmosfera rodem z najlepszych horrorów, makabra połączona z makabreską, dreszcz przechodzący wzdłuż kręgosłupa.. Po prostu Nawiedzony Dom Grozy, w kórym intensywność i siła doznań jest wprost proporcjonalna do Waszego, zawsze ogromnego zaangażowania. Przenieście się do Świata Halloweenowej Grozy i Ekstazy jeszcze raz, a z pewnością te chwile zostaną w Waszej pamięci na długo!

Zapraszamy w najbliższy weekend 10.11 na Sekstatyczno-Strrrraszną imprezę z mnóstwem atrakcji! Zapraszamy Was do...


HALLOWEENOWEGO DOMU GROZY  
NA PRZERAŻAJĄCE SEX PARTY!

 Tego wieczoru klub zmieni się w nawiedzony dom! Dzięki ekipie z FEAR ZONE dostarczymy Wam takich wrażeń, jakich do tej pory nie zaznaliście. Strachy, pajęczyny, krew w każdym kącie, a wszędzie będzie słychać odgłosy i jęki... czystej przyjemności!"Fear Zone to miejsce żywcem wyjęte z filmów grozy, specjalnie zaadaptowana sceneria opuszczonego schronu w samym centrum stolicy, 10 metrów pod ziemią. Pomieszczenia, profesjonalni aktorzy i rekwizyty tworzą miejsce, w którym rzeczywistość miesza się z fikcją a śmiech przeplata się z krzykiem. Nie znajdziesz niczego bardziej emocjonującego, a po wyjściu już nic nie będzie w stanie cię przestraszyć..." Czy odważysz się wejść do EUPHORYCZNEGO DOMU GROZY??? Ostrzegamy - robisz to na własną odpowiedzialność. Klub nie gwarantuje, że wyjdziesz od nas mając taką samą liczbę członków, jaką miałeś wchodząc!!


Seksowne wampirzyce i wampiry z rozkoszą przyssą się do Twojego ciała! Wyciągną z Ciebie wszystkie moce i będą się karmić Twoją witalnością...

 ...a niepokorne duszki sprawią, że cały czas będziesz czuł ciarki!

 Drodzy goście zachęcamy gorąco do dopasowania stroju do tematu imprezy - osoba o najlepszym przebraniu - jedynym jurorem będą nasi potworni pracownicy baru - dostanie w nagrodę krwawy poncz!
Tej nocy możecie być kim chcecie - przepełnijcie klub erotyzmem i pożądaniem!

 Cukierek czy psikus? ;)

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

Para: 150pln       Singiel: 200pln       Singielka: 0pln

 

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.