Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

 

 

 

 

 

 

 

Kochani,

oto nadeszła OSTATNIA SOBOTA MIESIĄCA, czyli jeden z Waszych ulubionych wieczorów w Euphorii!! Ogromna liczba gości, wśród nich zarówno zdecydowane Panie, które wiedzą czego chcą i za zgodą wszystkich obecnych, biorą to sobie, jak i debiutantki, które "z pewną dozą nieśmiałości" obserwują doświadczonych uczestników zabaw i przygotowują do dołączenia. Gentlemani o wyrobionej reputacji i nowi goście, którym będziemy pomagać odnaleźć się w świecie, gdzie długodystansowe Panie otoczone są grupą gotowych dać im rozkosz licznych mężczyzn... Dziś w EUPHORII kolejny

 

 

GANGBANG
DOUBLE PENETRATION!


Szybko, mocno i bez ceregieli - tak powinien wyglądać prawdziwy Gangbang. I tak będzie wyglądała dzisiejsza zabawa. Skąd wiemy? Bo w Euphorii wszystkie gangbangi są takie!! Konkretne Panie, zdecydowani i gotowi do "boju" Panowie nie zasypiają gruszek w popiele i od samego początku imprezy dają Paniom to, po co przyszły:) Dużo, szybko, mocno i do syta. Więc jeśli liczycie na romantyczne zabawy, to raczej nie dziś. Bo dziś w Euphorii będzie zabawa na ostro!!!

 

Impreza typu GangBang jest dedykowana wyuzdanym paniom, lubiącym zabawy z dużą przewagą liczebną mężczyzn, a także panom, którzy uwielbiają spełniać pozbawione pruderii kobiece żądze! Bądźcie z nami - tej imprezy nie możecie przegapić!!!

 

 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

 

CENNIK:

Para: 150pln        Singiel: 200pln       Singielka: 0pln

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.