Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

PROMOCJA: dziś do 23:00 obowiązuje zniżka* na wejście!!
Pary 70PLN, Single 90PLN, Singielki wchodzą za darmo!!!

 


W charakterze prowadzących pokazy/ekspertów/doradców na ten wyjątkowy wieczór zaprosiliśmy wieloletnich praktyków i nauczycieli sztuki BDSM: kapłankę czarnej tantry Lunę Mierzewicz, organizatora największych imprez BDSM Piotra „Blachę” Blachowskiego oraz parę mistrzów liny Elę „Rudą” i Wojciecha „Szamana” Szor (więcej o zaproszonych gościach poniżej).


Kochani,

 

Euphoria ponownie otwiera swoje wnętrze na ciemniejszą stronę seksu i relacji. Dziś zapraszamy Was na kolejną, wyjątkową imprezę, podczas której łączymy to, co najlepsze w swingowaniu z tą bardziej mroczną stroną ludzkiej seksualności. Dominacja i uległość, niewolnice i ich Panowie, Dominy i ich podnóżki. Dziś, niech pokoje i korytarze klubu rozbrzmiewają odgłosami klapsów, świstem powietrza rozcinanego szybkim ruchem palcatu, rytmicznymi uderzeniami floggerów o ciało. Dziś zapraszamy na

 

 

DARK SIDE OF PASSION
BDSM FETISH NIGHT

 

 

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy stanowisko do shibari (przynieście własne liny!), pokaz shibari i BDSM oraz wszystkie nasze sprzęty do krępowania i zadawania bólu. Będzie krzyż świętego Andrzeja, dyby, kozioł, fucking machine. Zaprosiliśmy też znajomych i przyjaciół, dla których BDSM to styl życia. To będzie naprawdę impreza inna niż wszystkie!!

 

 

 

A gdy już zaspokoicie swoje mroczne żądze, korzystajcie z baru, parkietu, jacuzzi i sauny. Jeśli chcecie zmysłowego masażu... Profesjonalny stół do masażu już na Was czeka. Poza tym W EUPHORII macie do dyspozycji, to czego tak naprawdę najbardziej potrzebujecie - miejsc do namiętnych, pełnych pasji i rozkoszy zabaw: łóżko wodne, pokoje z ogromnymi łożami i ścianami wyłożonymi lustrami, miejsca do zabaw w większym i w mniejszym gronie. To wszystko czeka już przygotowane na Was i Waszych nowych znajomych!!

 

 

 

DZIŚ PRZEZ CAŁĄ NOC W KLUBIE OBOWIĄZUJĄ STROJE FETYSZOWE LUB EROTYCZNE
OSOBY NIEPRZESTRZEGAJĄCE DRESSCODE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE DO KLUBU

 

 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników wymiany władzy w relacji, od najbardziej delikatnych, po ekstremalne. Dziś obsługa klubu nie będzie prosić, tylko wydawać rozkazy i polecenia. Skóra, lateks, sznury, kajdany, obroże i łańcuchy niech posłużą Wam za ubiór. Dziś szczególnie zapraszamy osoby hołdujące mocnym fetyszom, zarówno jeśli chodzi o stroje, jak i zabawę! Dziś, zachęcamy Was gorąco, żebyście przynieśli swoje zabawki - pokażcie, czym się bawicie w domu!!

 

 

 

Startujemy o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

CENNIK:

Para: 70*150pln       Singiel: 90200pln        Singielka: 0pln
*PROMOCYJNA CENA OBOWIĄZUJE DO GODZ. 23:00. OSOBY, KTÓRE PRZYJDĄ NA IMPREZĘ PO 23:00
OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE STANDARDOWA CENA WEJŚCIA 150/200/0

 

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.