Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

Kochani,


a właściwie dziś to, Kochane...  czy kusi Was nieznane? Uwodzi tajemnica? Czujecie to przyjemne mrowienie w podbrzuszu na myśl o tym, ze nie wiesz kto za chwilę Was posiądzie? Znacie to uczucie i chcecie go więcej? A może dopiero o tym pomyślałyście i spodobała się Wam ta myśl? Przyjemne ciepło już rozlewa się po lędźwiach? A może podnieca Was ta delikatna, ale pociągająca obawa "ja by to było?" Dziś zapraszamy Was na noc spełniania wyuzdanych marzeń... Zapraszamy na...

 

 

CZECH GLORY HOLE
SEX PARTY!!

 

 

 

 

Sex party Glory Hole jest imprezą przeznaczoną dla par, singielek i singli. Tego dnia zapraszamy Was szczególnie serdecznie do korzystania z pomieszczenie glory hole, które przygotowaliśmy w stylu „czeskim" – to tak zwane kominy (Ci z Was, którzy mieli okazję gościć w naszym klubie EUPHORIA wiedzą o co chodzi ;) ). Ideą glory hole jest zabawa z tajemnicą. Partnerzy nie widzą swoich twarzy, nie wiedzą tak do końca kto im oraz komu oni sprawiają rozkosz. To zabawa dla odważnych, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa panujących w naszym klubie.

 

 

Przyjdź i spełnij swoje fantazje lub chłoń pożądliwym okiem jak spełniają je inni...
 Tak czy inaczej ta noc jest dla Ciebie... ;) A jeśli potrzebujesz małego wsparcia, nasi barmani poczęstują Cię gratisowym drinkiem - tak trochę... na odwagę :)

 

 

 

 

 

A gdy już poznacie tę tajemnicę i spełnicie swoje dzikie fantazje, poznacie inne, spragnione wrażeń osoby - korzystajcie z baru, parkietu, jacuzzi i sauny. Jeśli chcecie zmysłowego masażu... Profesjonalny stół do masażu już na Was czeka. Poza tym W EUPHORII macie do dyspozycji, to czego tak naprawdę najbardziej potrzebujecie - miejsc do namiętnych zabaw: łóżko wodne, pokoje z ogromnymi łożami i ścianami wyłożonymi lustrami, pokoje do BDSM i zabaw w mniejszym gronie. To wszystko czeka już przygotowane w EUPHORI... Czeka na Was i Waszych nowych znajomych!! 

 

 

Startujemy o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

 

CENNIK:

Para: 150pln       Singiel: 200pln       Singielka: 0pln

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.