Swingers Club Euphoria

X
 *  *  *  *

 

Kochani,

Dziękujemy Wam wszystkim za kolejny spędzony wspólnie rok. Za wszystkie imprezy, a było ich ponad 400 gorąco, namiętnie, rozkosznie - z resztą... doskonale wiecie jak - dziękujemy!! Dziękujemy Wam, bez których nie udało by się nam stworzyć tego wyjątkowego miejsca. To Wy je tworzycie, to Wasza otwartość, uśmiechy, gotowość do zabawy i wyrozumiałość powodują, że trwamy, rozwijamy się i organizujemy z roku na rok lepsze, ciekawsze i gorętsze imprezy, gdzie smak przeplata się z namiętnością, towarzyskie rozmowy z okrzykami rozkoszy, a elegancja z wysublimowaną erotyką. W ramach podziękowań zapraszamy Was, więc na wyjątkowy wieczór:


Ten wieczór będzie inny niż wszystkie! Wyjątkowy i elegancki. Dziś zapraszamy Was wszystkich na imprezę w stylu bankietowym. Eleganckie kreacje - seksowne suknie z dekoltem po pępek (na przykład), eleganckie garnitury to dziś wieczorem stroje obowiązkowe.O północy na "salony" wjedzie tort urodzinowy oraz lampka szampana dla każdego z gości! A całość ekskluzywnego klimatu imprezy dopełni fantastyczny catering oraz muzyka puszczana przez świetnego DJ'a. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy także bardzo miłą niespodziankę - między 22:00, a 24:00 przez mniej więcej godzinę, zabawę umili nam fantastyczna SKRZYPACZKA!W ten weekend lepszego wydarzenia w Polsce nie będzie!

Klub Euphoria powstał i trwa z myślą stworzenia idealnego miejsca dla elegancji, rozkoszy i namiętności i taka będzie nasza urodzinowa impreza! Połączenie wyjątkowych chwil i Waszego niepowtarzalnego towarzystwa sprawia, że Euphoria jest jedyna i nigdy nie będzie miejsca, które jej dorówna!!

 

 

  

Spodziewamy się na imprezie około 150 osób! Z myślą "DLA NAJLEPSZYCH OD NAJLEPSZYCH" serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe party! Na imprezie będzie gorąco, a wspomnienia zostaną z Wami na długo! 


 

Startujemy o 21:00 i bawimy się do 05:00 następnego dnia!

 

 

 

 

************EUPHORIA CLUB - TU ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ!************

 

 

 

CENNIK:

Para: 150pln       Singiel: 200pln       Singielka: 0pln

 

 

 


 

 

DANE KONTAKTOWE

Euphoria Club
Aleja Piłsudskiego 220, wjazd od ul. Weneckiej
05-270 Marki p/Warszawą
tel. 880 022 482

 


e-mail: info@euphoria-club.pl 
FB: https://www.facebook.com/EuphoriaClubMarki 
Więcej informacji na stronie: www.euphoria-club.pl

Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.